CeBIT Bilişim Eurasia 2012 Online Bilet Alma

CeBIT Bilişim Eurasia 2012 Online Bilet Alma

CeBIT Bilişim Eurasia 29 Kasım – 2 Aralık 2012 tarihlerinde  düzenleniyor  

izde  online olarak biletinizi şimdiden alın derim 

http://www.cebitbilisim.com/tr/online_davetiye.html

 

 

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 ve 2013 yıllarında İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’de yapılacak! 

Avrasya’nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji, İletişim ve Haberleşme Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi’nin 2012 ve 2013 yıllarında Istanbul Fuar Merkezi / CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenmesi ile ilgili protokol dün imzalandı.

Hifaş Genel Müdür Alexander Kühnel, sektörden gelen talep üzerine bu kararın alınması gerektiğini ve bu yer değişikliği sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Ayrıca bu değişikliğin fuarın yeniden yapılanma ve yeniden organizasyonunda bir sonraki önemli adım olduğunu ve CeBIT Bilişim Eurasia’nın Avrasya bölgesindeki bir numaralı pazarlama platformu olarak düzenlenmeye devam etmesine katkıda bulunduğunu belirtti.

2012 yılında 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, 2013 yılında ise 24 – 27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek. 

HİFAŞ, mevcut iş ortakları ve fuarın Ana Sponsoru Türksat A.Ş., İletişim Sponsoru Huawei ve TV & Radyo Sponsoru TRT ile birlikte bu fırsatı kullanarak, CeBIT Bilişim gov, CeBIT Bilişim lab, CeBIT Bilişim pro, CeBIT Bilişim life’tan oluşan dört bölüm konseptli fuarı daha da geliştirecek.
İlk defa geçen sene HİFAŞ ve iş ortağı Semor’un sorumluluğunda başarıyla gerçekleşen CeBIT Sinerji Zirvesi de yeni yerinde katılımcı ve ziyaretçilere avantaj sağlamaya devam edecek. 2012 yılında fuarda ‘Uluslararası CeBIT Ortağı’ olarak yer alacak olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ de CeBIT Bilişim Eurasia’da mükemmel fırsatlar sunacak.

“Gelecek Bilişim İle Gelecek” ve “Herkes İçin Bilişim” sloganları ile yoluna devam eden Cebit Bilişim Euasia Fuarı ve Cebit Sinerji Zirvesi yeni yerinde bir kez daha tüm bilişim sektörü duayenlerinin buluştuğu etkin bir iş platformu 

Detaylı Bilgi: 
AYŞEGÜL SÖNMEZ 
Müşteri İlişkileri Koordinatörü 
Ihlamur Yolu Can Apt. No:11/4 Nişantaşı, İstanbul, Türkiye Tel: 0212 246 2012; M: 532 624 28 11 http://www.cpr.com.tr/

Bu yazıyı beğendiysen butonuna tıklayabilirsin.

admin

Yazar

Yorumlar 1
  1. Your post has moved the debtae forward. Thanks for sharing!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir